Baimių Pabėgimo Kambarys Vilniuje – Phobia Hole

Rezervacija ir informacija+37062739146
Kaina€50/komandai
AdresasEtmonų g. 3, Vilnius
TrukmėIki 60 minučių
Dalyvių skaičius2-5 (rekomenduojama 2)

Kiekvienas žmogus kažko bijo, net ir patys drąsiausi, sakantys, kad nieko nebijo, giliai užslėpę turi savo baimių. Vieni iš mūsų bijo tarakonų, žiurkių, vorų, kiti – aukščio, ankštų erdvių. Kiekvienas žmogus skirtingas ir kiekvieno baimės yra skirtingos.

Pabėgimo kambarys VilniujePhobia Hole – pabėgimo kambarys įsikūręs pačiame Vilniaus senamiestyje kviečia įveikti savo baimės. Kambarys pagrįstas natūraliomis žmonių baimėmis. O ir vieta, kur įrengtas kambarys – unikali. Namas, kuriame įsikūręs pabėgimo kambarys buvo pastatytas gotikos ir iš dalies Renesanso periodu (XV a. pabaiga – XVI a. pradžia). Kambario vieta – pačiame pastato rūsyje, po „Etmonų Špunka“ baro grindimis.

Pabėgimo kambarį sudaro 3 patalpos, o ketvirtojoje randasi „biuras“, kuriame priimami ir instruktuojami dalyviai. Kambario aplinka ir garsas suderinti taip, kad būtų sukurta atitinkama siaubo atmosfera. Prie garso efektų dirbo žinomas muzikantas Romas Rainys, o dekoracijas rengė restauratorė Rasa Gendvilytė ir skulptorius Žilvinas Stankevičius. Įrenginėjant kambarį bei dekoracijas buvo įdėta daug darbo ir pastangų.

Rezervuokite laiką:
Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta
+37062739146
Phobia Hole Nuotraukų galerija:

 

Lankėtės šiame kambaryje? Kokie jūsų įspūdžiai? Mums svarbi jūsų nuomonė!

3 thoughts on “Baimių Pabėgimo Kambarys Vilniuje – Phobia Hole”

  1. Ar rekomenduotumete sia vieta svesti 12 metu gimtadienį? 11-taji sventeme irgi pabegimo kambaryje, patiko norime dar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *