Bėglys – Pabėgimo Kambarys Kaune

Rezervacija+37062739146
Kaina€50/komandai iki 6 žmonių (papildomas +€10)
AdresasRotušės a. 23, Kaunas
TrukmėIki 60 minučių (esant galimybei laikas pratęsiamas)
Dalyvių skaičius2-10 (rekomenduojama 6-8 žmonės)

Pabėgimo kambarys Kaune – Tamplierių Paslaptys

Bėglys yra be abejonės geriausias mūsų lankytas pabėgimo kambarys Kaune. Žmogus, kuris sukūrė Tamplierių paslapčių pabėgimo kambarį yra sukūręs ir anksčiau Kaune veikusią Senąją Taverną. Šis kambarys dabar yra perkeltas į Vilnių, jeigu norite jame apsilankyti daugiau informacijos rasite – Pabėgimo Kambarys Bėglys.

Prieš patenkant į kambarį jums bus papasakojama legenda. Jūs esate paskutinioji žmonijos viltis, kuri gali atstatyti pusiausvyrą tarp gėrio ir blogio. Kambario darbuotojas pasinaudodamas paslaptingomis durimis Jus nukelia į XIX amžiaus pradžią. Netikėtai kartu su komanda atsiduriate sename bare. Kalbama, jog šioje užeigoje susirinkdavo žymieji masonai ir čia buvo įkurta pirmoji jų ložė. Šioje užeigoje yra paslėptas Šventasis Gralis. Jūsų tikslas – jį surasti ir išgelbėti žmoniją! Tam jūsų komanda turi tik 60 minučių, po jų – viskas žlugę.

Bėglys pabėgimo kambarys
PabegimoKambariai.lt Komanda Bėglio pabėgimo kambaryje Kaune.

Pabėgimo kambarys įrengtas labai kokybiškai. Jame nerasite jokių pigių, sovietinius laikus menančių detalių. Visos detalės atitinka tematiką ir buvo kruopščiai atrinktos. Užduotys unikalios ir originalios, kambaryje rasite daug elektronikos. Taip pat, kambarys įkurtas sename, raudonų plytų rūsyje, kuris puikiai atitinka tematiką ir prisideda prie atmosferos kūrimo.

Kambaryje esančias užduotis galite įveikinėti bet kuria tvarka. Komanda taip pat gali pasiskirstyti užduotimis ir darbais, taip taupydami laiką ir bandydami pasiekti rekordo. Bėglio pabėgimo kambarys Kaune puikiai tinka didesniems įmonių vakarėliams ar draugų kompanijoms.

Rezervuokite laiką – +37062739146

Lankėtės šiame kambaryje? Kokie jūsų įspūdžiai? Mums svarbi jūsų nuomonė!

Įrašo “Bėglys – Pabėgimo Kambarys Kaune” komenatarų: 2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *