Galvosūkių Kambarys Vilniuje – Mystery House

Rezervacija ir informacija+37062739146
Kaina€50/komandai
AdresasA. Jakšto g. 9 (įėjimas brome)
Trukmė60 minučių
Dalyvių skaičius2-4 žmonės (rekomentuojame 4 žmonėms)
Galvosūkių Kambarys
PabėgimoKambariai.lt komanda

Aplankėme naująjį pabėgimo kambarį Vilniuje – Mystery House, kuris įsikūręs pačiame Vilniaus centre, visai šalia Gedimino prospekto ir daugelio Vilniaus barų, klubų, pubų ir kitų pramogų vietų. Šis pabėgimo kambarys 2015 metais veikė Palangoje, tačiau dabar yra perkeltas į sostinę ir džiugins jos gyventojus bei svečius.

Iki įėjimo į kambarį. Kambarys įsikūręs pačiame Vilniaus centre, tad su susisiekimu bėdų tikrai nebus, galite atvykti tiek viešuoju transportu, tiek dviračiu ar savo automobiliu. Vienintelis galvos skausmas gali būti – kur priparkuoti savo automobilį. Vos įėjus į kambarį mus pasitinka maloni kambario įkūrėja, papasakoja taisykles, praveda trumpą instruktažą ir mes esame įleidžiami į kambarį, kuriame esame užrakinami!

Kambario viduje. Užsitrenkus durims jūs pakliūnate į paštą, kurį bandėte apiplėšti, tačiau kuomet nelemtos durys užsitrenkė jūs užstrigote ir jūsų tikslas tapo ne apiplėšimas, o pabėgimas. Laikas tiksi, o jūs sprendžiate galvosūkius, bandote išmąstyti kur panaudoti rastus daiktus ir ieškote paskutiniojo rakto, kuris jums padės ištrūkti. Kambarys įrengtas labai tvarkingai, išsitepti, susiplėšyti drabužius ar kitaip susižaloti beveik neįmanoma, viskas švaru, tvarkinga ir gražu. Teko girdėti, kad savininkai net sienas patys statė! Šioje pramogoje gali dalyvauti 2-4 žmonės, o jaunesni nei 14 metų dalyviai pramogauti gali tik su suaugusiais.

Apibendrinimas. Kambaryje puikiai atsispindi pašto tematika, rasite tiek pašto dėžutę, tiek antspaudų, atvirukų ir kitų pašto atributų. Kambarys įrengtas tikrai labai kruopščiai, dauguma galvosūkių nematyti kituose kambariuose ir sakyčiau, pakankamai unikalūs. Kambarys puikiai tinka mažoms kompanijoms, o kuomet bus atidarytas antrasis kambarys „Medžiotojo slėptuvė“ puikiai tiks ir įmonių vakarėliams, bernvakariams ar mergvakariams.

„Pašto apiplėšimas“ galerija:

Rezervuokite laiką:
Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta
+37062739146

Lankėtės šiame kambaryje? Kokie jūsų įspūdžiai? Mums svarbi jūsų nuomonė!

One thought on “Galvosūkių Kambarys Vilniuje – Mystery House”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *