Iššūkių kambarys Vilniuje – Crazy Mind

Rezervacija ir informacija+37062739146
KainaKetvirtadieniais – Sekmadieniais – €50/komandai
AdresasVašingtono a. 1, Vilnius
Trukmė~60 minučių
Dalyvių skaičius2-5 žmonės

Pabėgimokambariai.lt komandaŠiltą penktadienio vakarą susirinkome išbandyti Crazy Mind geografo kambario „Aplink pasaulį per 3600 sekundžių“. Buvome keturiese, kaip ir visuose mūsų lankomuose kambariuose, 4 – optimalus dalyvių skaičius beveik visuose pabėgimo kambariuose, šis – ne išimtis. Tiek draugai, tiek kitų kambarių savininkai rekomendavo apsilankyti Crazy Mind, tad laukėme šio kambario lankymo dienos.

Iki įėjimo į kambarį. Bendravimas elektroniniu paštu iki susitikimo buvo malonus ir šiltas, atvykus į kambarį pasitiko kambario kūrėjos, pavaišino kava bei saldainiais. Kambario įsikūrimo vieta puiki – pats Vilniaus centras, vos keliasdešimt metrų nuo Vilniaus gatvės. Patalpos erdvios, todėl savininkai kuria idėjas naujiems kambariams.

Kambario viduje. Šis pabėgimo kambarys yra pakankamai nedidelis, daiktų jame nerasite daug, tačiau visi rasti daiktai bus reikalingi ir turės savo paskirtį. Kambaryje ir užduotyse puikiai atsispindi geografo tematika, daiktai susiję su geografu. Išeiti iš kambario duodama 60 minučių, su pramogos organizatoriais bendraujate racija. Kambaryje rastos kelios užduotys, kurių dar nėra tekę sutikti nei kituose kambariuose, nei orientacinėse ar geocachinge.

Apibendrinimas. Mūsų komandai iš kambario vos pavyko išsilaisvinti, išėjome likus 30 sekundžių. Crazy Mind kambaryje siūloma apsilankyti surinkus 2-5 žmonių komandą, tačiau įkūrėjos pasakojo, jog būna, kad susirenka ir daugiau. Kambarys puikiai tiks tiek pabėgimo kambarius bandantiems pirmą kartą, tiek galvosūkių kambarių entuziastams. Crazy Mind lokacija suteikia galimybę po apsilankymo kambaryje lankyti barus, kavines, restoranus Vilniaus centre, kas puikiai tinka mergvakariams, bernvakariams ar tiesiog savaitgaliniams išėjimams į miestą.

Rezervuokite laiką:
Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta
+37062739146
Crazy Mind kambario galerija:

Lankėtės šiame kambaryje? Kokie jūsų įspūdžiai? Mums svarbi jūsų nuomonė!

Įrašo “Iššūkių kambarys Vilniuje – Crazy Mind” komenatarų: 4

  1. Buvom neseniai geografo kambaryje. Palaužėm smegenis 🙂 Kada atsidaro Crazy Mind naujasis kambarys?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *