Labirintas ir Pabėgimo Kambarys Vilniuje – Labyrinthus

Ekstremalus veiksmo žaidimas „Labyrinthus“

Labirintas

Jums patinka veiksmo filmai? Galvojote, kad jūsų niekas neišgąsdins? Esate tuo tikras? Labyrinthus kviečia jus ir jūsų draugus išbandyti ekstremalų, nežinomybės ir pilną iššūkių žaidimą – LABYRINTHUS! Kartu su draugais realioje 700 kvadratinių metrų erdvėje bandysite surasti įšėjimą iš painaus, kupino aklaviečių ir netikėtumų labirinto. Žaidimo metu reikės įveikti ne tik savo baimes, bet ir labirinto sergėtojus, kurie naudoja garso, šviesos ir pirotechnikos efektus. Labirintas turi prieš jus pranašumą – visišką tamsą. Ar jums pavyks laimėti prieš labirinto sargus, kurie trukdys jums ištrūkti? Ar visgi labirinto sargai sutrukdys jums rasti išėjimą ir liksite labirinte amžiams? Ar išdrįsite pasinerti į tikrą veiksmo filmą realiame gyvenime? Šio nuotykio trukmė – 45 minutės.

Rezervacija ir informacija+37062739146
AdresasLaisvės pr. 60, Vilnius (Spaudos Rūmai)
KainaI-IV; 11:00-16:00 – €16/žmogui (minimali grupė – 6 asmenys)

Visu kitu labirinto darbo laiku – €19/žmogui (minimali grupė – 8 asmenys)

NuolaidosEsant 8 ir daugiau dalyvių – I-IV, 11:00-16:00 – €12/žmogui

Esant 8 ir daugiau dalyvių kitu laiku – €15/žmogui

(nuolaidos taikomos tik fiziniams asmenims)

Dalyvių skaičiusVietu metu labirinte dalyvauti gali nuo 2 iki 12 dalyvių.
AmžiusLabirintas tinkamas dalyviams nuo 12 metų.

Rezervuokite laiką:
Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta
+37062739146
Senovės alchemikų paslapčių kambarys Vilniuje

Rezervacija ir informacija+37062739146
Kaina€50/komandai
AdresasLaisvės pr. 60, Vilnius
TrukmėIki 60 minučių
Dalyvių skaičius2-5 (rekomenduojama 4)

Pabėgimo kambarys Vilniuje

Vilniaus spaudos rūmuose buvo atrastas niekam nežinomas, legendomis apipintas alchemikų kambarys, esantis bene didžiausia Vilniaus paslaptis, kurios niekam nepavyko įminti. Jūs galite būti pirmieji, kurie sugebės išsiaiškinti šią paslaptį! Jums tereikia suburti nuotykiams ir galvosūkių sprendimams pasiruošusių draugų komandą ir pasiruošti neeilinėms užduotims!

Alchemijos mokslas – ilgaamžė tradicija egzistuojanti šimtmečius. Ilgus metus šio mokslo atstovai bandė surasti neatrandamą elementą, kuris žmones paverstų nemirtingais, o įvairius metalus vertingais. Alchemikai tikėjo, jog filosofinis akmuo turėtų būti tarp vandens, oro, žemės ir ugnies, tarsi penktasis elementas.

Ar pasiruošęs leistis į tikrą nuotykį su komanda, kuri padės tau įveikti alchemijos mokslo paslaptis? Ar pavyks ištrūkti iš paslaptingo kambario?

Alchemikų kambario galerija:

Rezervuokite laiką:
Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta
+37062739146

Lankėtės šiame kambaryje? Kokie jūsų įspūdžiai? Mums svarbi jūsų nuomonė!

2 thoughts on “Labirintas ir Pabėgimo Kambarys Vilniuje – Labyrinthus”

  1. Buvome. Kambarys pasirodė gana originalus ir įdomus. Visad mėgstame, jei mus nustebina. 🙂 Yra kur tobulėti, bet pradžia labai nebloga. Likome patenkinti, ištrūkome tik paskutinėmis minutėmis nors esame jau patyrę pabėgimo kambarių žaidėjai.

  2. Labai patiko kambarys. Zaidime dakyvavo 10 zmoniu, visi i zaidima isitraukeme. Tiesa, kambarys skiriasi nuo kitu pabegimo kambariu – jame beveik nereikia mastyti, spresti uzduociu, visa ispudi sukuria begiojimas per labirinta, lindimas i tuneliukus ir labirinto darbuotoju ispuoliai. Puikus, nemonotoniskas, fiziskai aktyvus zaidimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *