MazeBrain – Užduočių Labirintas Kaune

Nuo sausio 7d iki sausio 26d mazebrain nedirbs!

KainaI-IV €11/žmogui, V €12/žmogui, VI-VII €14/žmogui
Švenčių dienomis – €14/žmogui
Minimali kaina €65/komandai
AdresasGirstupio g. 1, Kaunas
TrukmėIki 85 minučių
Dalyvių skaičius4-12 žmonių
Rezervuokite laiką+37067436772

Unikali ir neįprasta pramoga Kaune – užduočių labirintas. Vienu metu talpinantis iki 12 žmonių, tad puikiai tinkantis tiek klasiokų šventei, tiek įmonės vakarėliui. Jūsų laukia adrenalinas, kurį sukuria baugi psichologinė muzika bei netikėtumas.

Nuotykių labirintasLabirinto legenda byloja, jog jūs esate dingusio žurnalisto Tomsono kolegos, kurie atvyko į apleistą psichinių ligų ligoninę, kurioje atlikdamas reportažą be žinios dingo jūsų kolega. Šioje ligoninėje buvo daromi įvairūs bandymai ir netradiciškai gydomos ligos. Jūsų tikslas – atsakyti į 10 klausimų, kurie yra paruošti milžiniškose 600 kvadratinių metrų patalpose. Jums trukdys išprotėjęs ligoninės pacientas, jo tikslas – jus pagauti ir uždaryti į karcerį, o iš jo pabėgti nebus lengva – reikės jūsų draugų pagalbos!

Pramoga puikiai tinka įmonių kolektyvams, nes ugdo darbuotojų komandinį darbą ir dvasią, vienas labirinte nieko nepadarysite – jums reikalinga komanda.

Nuotykių labirinto galerija:

Rezervuokite laiką

info@mazebrain.lt
+37067436772

Lankėtės šiame kambaryje? Kokie jūsų įspūdžiai? Mums svarbi jūsų nuomonė!

7 thoughts on “MazeBrain – Užduočių Labirintas Kaune”

  1. Superinė pramoga. Teko dalyvauti kituose kambariuose, bet šitas išskirtinis. Nugara bėgs šiurpuliukai ieškant atsakymų. Realiai kraupiai baisiai faina vieta! 🙂

  2. Paliko gera įspudi, buvome prieš kelias dienas, bet iki šiol aptarinejame įspudžius. Tai kur kas geriau, nei pabėgimo kambariai. Matosi įdėta daug darbo, labai stengesi.

  3. Nenormaliai superinis labirintas!!! Ten pasijautem kaip siaubo filme… nezinau ar dar kada tiek baimes buvo kazkas ivare 😀 butinai kartosim kai bus dadeta elementu!!! 😉 komanda LŪNA 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *