Pabėgimo Kambarys Kaune – Atrakink

Kaina€40/komandai
Adresas
Kęstučio g. 54, Kaunas
TrukmėIki 60 minučių
Dalyvių skaičius2-6 (rekomenduojama 4)
Kontaktai868349831; info@atrakink.lt ; tinklalapis

Erudito kambarys

Atrakink KambarysNors esame iš Vilniaus, tačiau esame nusiteikę lankyti, išbandyti, įvertinti visos Lietuvos pabėgimo kambarius, tad pirma, nors ir netolima išvyka buvo į Kauną – Atrakink pabėgimo kambarį. Daug entuziastų norinčių vykti į Kauną darbo dienos vakarą nebuvo, tačiau keturiese susirinkom.

Iki įėjimo į kambarį. Pabėgimo kambarys įsikūręs tikrai patogioje vietoje, miesto centre, ir jį rasti labai paprasta, tad nieko nelaukę užeiname į vidų, kur mus džiugiai pasitinka savininkai ir vaišindami saldainiais papasakoja apie kambarį ir praveda instruktažą.

Kambario viduje. Kambaryje rasite daugybę daiktų ir randant vieną užuominą po kitos turėsite rasti tuose daiktuose paslėptas užduotis, raktus, kodus ir kitas užuominas, kol galiausiai rasite raktą, kurį panaudoję išeisite iš kambario. Atrakink kambaryje rasite tiek savininko rankomis kurtų artefaktų, tiek sendaikčių ir originalių užduočių. Šis pabėgimo kambarys nėra vienintelis Kaune, tačiau kaip pirmasis mūsų išbandytas šiame mieste gauna riebų pliusą, nes visiems apsilankiusiems labai patiko.

Apibendrinimas. Šiame kambaryje tilps kompanijos nuo 2 iki 6 žmonių. Rekomenduojamas komandos dydis – 4 žmonės, esant tiek žmonių kiekvienas turės ką veikti, nebus trinties tarp dalyvių ir užteks smegenų spręsti užduotims. Kambarys puikiai tinka paįvairinti įvairias šventes – mergvakarius, gimtadienius, praleisti savaitgalio popietę su šeima, draugais ar tiesiog apsilankyti po darbo su kolegomis. Nors iki kambario rekordo pasak įkūrėjo pritrūko  vos pusantros minutės, tačiau nuotaikos buvo labai geros ir kelionė į Vilnių neprailgo. Kauniečiams ir miesto svečiams tikrai rekomenduojame išbandyti šį galvosūkių kambarį.

Rezervuokite laiką:
Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta
+37068349831
Atrakink kambario galerija:

Bukanieriaus kambarys

„Atrakink“ įsikūrę strategiškai patogioje vietoje, visiškai netoliese vieno Kauno pasididžiavimų – Laisvės Alėjos. Pabėgimo kambariai yra antrajame pastato aukšte, kur užkilus laiptais jus pasitiks erdvus ir jaukus laukiamasis. Vien jį išvydę suprasite, kad savininkas mėgsta senovinę tematiką ir jos kuriamą žavesį. Tai, be abejo, atsispindi ir visuose kambariuose. Be viso to, būtina paminėti, jog patalpos pasirinktos itin gerai, kadangi jų stilistika puikiai dera ir leidžia pasijusti tarsi grįžus bent keletą laikmečių atgal.

Galvosūkių kambarys KauneTačiau šį kartą išskirtinai apie „Bukanieriaus“ pabėgimų kambarį. Kaip jau leidžia suprasti pats kambario pavadinimas – kambaryje dominuoja piratų tematika. Prieš pradedant žaidimą, dalyviai yra trumpai instruktuojami bei išgirsta kambario istoriją, kuri leidžia dar labiau įsijauti ir tapti to dalimi, o ne vien žaidėju. Įeinant į kambarį dėmesį atkreipia laivo kajutę imituojančios durys. Kambario viduje blankus apšvietimas, senoviniai rakandai, atitinkantys laivo kajutės interjerą. Daiktų nei per daug, nei per mažai, galima teigti – kambaryje tik tai ko reikia, viskas puikiai subalansuota, kambarys nėra perkrautas. Užduotys nėra visiškai nuoseklios, tad komandos nariai galės išsiskirstyti ir ieškoti užuominų ar bandyti įveikti galvosūkių dėžutes, kurių piratai čia tikrai nepagailėjo palikti. Taip pat pasistengus rasite tikrai piratiškų slėptuvių, kurių nė nemanysit čia esant.

Apibendrinant, šis kambarys puikiai tiks pradedantiesiems žaidėjams, kadangi geriausiai leidžia suprasti, kas yra ir kokiu principu „veikia“ pabėgimo kambarys. Tai yra idealus pasirinkimas ir jūsų šventei – gimtadieniui, mergvakariui, bernvakariui taip pat darbuotojų kolektyvui ar šeimoms su vaikais. Visi ištrūks geros nuotaikos ir pernelyg neišvarginti. Kambarys bus nei per sunkus, nei per lengvas, visai kaip ir nurodo jo sudėtingumo lygis – vidutinis. Laukiame atvykstant!

Rezervuokite laiką:
Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta
+37068349831
Bukanieriaus kambario galerija:

Lankėtės šiame kambaryje? Kokie jūsų įspūdžiai? Mums svarbi jūsų nuomonė!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *