Pabėgimo Kambarys – LockOut

Pabėgimo kambarys Vilniuje – Maniako irštva

Rezervacija ir informacija+37062739146
Kaina€49/komandai
AdresasKauno g. 2, Vilnius
Trukmė~60 minučių
Dalyvių skaičius2-6 žmonės

Ar jums ir jūsų komandai patinka šiurpūs ir pavojingi nuotykiai? Patinka baimės jausmas ir adrenalinas? Tuomet pabėgimo kambarys Maniako irštva jums puikiai tiks! Šiame kambaryje maniakas žudikas kurpė ir rengė savo žiaurų nusikaltimą, kurį spėjo įgyvendinti!

Maniako irštva pabėgimo kambarysLockout kambaryje Maniako irštva jūsų laukia blausi šviesa, kuri primena šiurpų sapną. Tačiau jūs su komanda nesapnuojate, jūs realiame gyvenime! Aplink esantys daiktai lyg bando perspėti – nešdinkitės iš čia, kol dar galite. Jūsų tikslas – išsilaisvinti iš kambario greičiau, nei grįš maniakas, jeigu jums nepavyks – baisiajame kambaryje liksite amžiams. Tačiau ištūkti nebus lengva – maniakas intelektualus, o užduotys viena už kitą sunkesnės. Per daug nesijaudinkite, jeigu užstrigsite jums padės paslaptingas pagalbininkas!

Rezervuokite laiką:
Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta
+37062739146
Nusikaltimo vieta – Galvosūkių kambarys Vilniuje

Rezervacija ir informacija+37062739146
Kaina€49/komandai
AdresasKauno g. 2, Vilnius
Trukmė~60 minučių
Dalyvių skaičius2-6 žmonės

Pabėgimo kambarys LockOutVieną vakarą tradiciškai keturiese susirinkome išbandyti dar vieno pabėgimo kambario Vilniuje, šį kartą taikinyje buvo LockOut pabėgimo kambarys, kuris įsikūręs visai šalia stoties, netoli centro. Kambarį rasite Kauno gatvėje, mes susitikome jo viduje ir ilgai nelauke pradėjome dar vieną nuotykį.

Iki įėjimo į kambarį. Vos įėjus į kambarį pasitinka vaikinas, kuris prižiūri kambarį, sklandžiai ir aiškiai papasakoja taisykles, ką galima daryti, ko negalima daryti, įleidžia į kambarį ir užrakina. Viskas gražu, paprasta ir profesionalu. Yra erdvė, kurioje galite pasilikti daiktus ir nesukti dėl to galvos, nes kuomet esate kambaryje lauko durys būna užrakintos.

Kambario viduje. Patekus į pirmą erdvę gali pasirodyti, kad kambarys nėra itin didelis, bet vėliau suprasite, jog klydote! Jums nereikia jokių specifinių žinių, taip pat nereikia turėti jokių pašalinių daiktų, visko ko reikės rasite kambaryje. Kambario tematika „Nusikaltimo vieta“, dauguma kambario detalių primena nusikaltimo erdvę, tad tematika išpildyta. Iš kambario turite ištrūkti per 60 minučių, o tą padaryti tikrai įmanoma, nes organizatoriai viską analizuoja, skaičiuoja ir jeigu stringate kažkurioje vietoje ir neišeinate per vidutinį tai užduočiai skirtą laiką jūs gaunate užuominą. Su organizatoriais bendraujate racijomis, o užuominas gaunate ekrane, kuris yra kambario viduje.

Apibendrinimas. Kambarys patiko, tematika išpildyta šauniai, kambaryje buvo galvosūkių, kurių dar neteko matyti kitur. Kambarys pakankamai erdvus, tad tiks ne tik tradicinėms 4 žmonių komandoms, bet ir didesnėms (iki 6 asmenų), puikia tiks bernvakariams, mergvakariams, įmonių šventėms ar vadinamąjam „team buildingui“.

LockOut pabėgimo kambario galerija:

Rezervuokite laiką:
Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta
+37062739146

Lankėtės šiame kambaryje? Kokie jūsų įspūdžiai? Mums svarbi jūsų nuomonė!

Įrašo “Pabėgimo Kambarys – LockOut” komenatarų: 1

  1. Į šį kambarį verta eiti jei tai bus pirmas ar antras aplankytas kambarys, nes po apsilankymų preciziškai įrengtuose ir apgalvotuose kambariuose, šis atrodė kurtas paprastuoju ‘belekaip’ būdu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *