Užkoduota – Pabėgimo Kambarys Vilniuje

Rezervacija ir informacija+37062739146
KainaAKCIJA! €40/komandai
AdresasNaugarduko g. 91-321, Vilnius
TrukmėIki 60 minučių
Dalyvių skaičius2-6 (rekomenduojama 4)

DĖMESIO! Šiuo metu galite įsigyti dovanų kuponus, kurie bus puiki kalėdinė dovana jūsų draugams, ofiso bičiuliams ar šeimos nariams. Šiuo metu dovanų kupono kaina – tik €40. Daugiau informacijos – +37062739146 arba info@pabegimokambariai.lt .

Užduočių kambarys Vilniuje
Pabėgimo kambarys Vilniuje

Galvosūkių kambaryje užkoduota apsilankėme vieną darbo dienos vakarą. Šis kambarys įsikūręs šiek tiek tolėliau nuo centro, tačiau puikiai pasiekiamas tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu, tiek kojomis ar dviračiu. Vakarais ar savaitgaliais nereikės sukti galvos, kur pasistatyti automobilį – šalia pastato yra nemokamos aikštelės, kuriose visada būna vietos.

Iki įėjimo į kambarį. Įėjus pro duris mus pasitinka kambario savininkas, kuris aiškiai, trumpai ir nenuobodžiai papasakoja kas, kur, kaip ir su kuo. Išgirstame ką galima daryti, ko negalima daryti ir esame įleidžiami į kambarį. Taisyklės logiškos ir paprastos – nenaudoti fizinės jėgos, nelaužyti inventoriaus, nekilnoti sunkių daiktų. Leidžiamės į nuotykį ir sprendžiame galvosūkius!

Kambario viduje. Norint ištrūkti iš kambario teks pasukti galvą ir išspręsti nemažai galvosūkių, kurie padės jums gauti tolimesnes užuominas ar kodus nuo spynų. Taip pat teks rasti raktus, kurie padės atrakinti spynas. Gavus visas užuominas, išsprendus visus galvosūkius ir radus visus raktus bei kodus rasite paskutinį raktą, kuris padės jums ištrūkti iš pabėgimo kambario. Užduotys bei galvosūkiai kambaryje yra unikalūs ir įdomūs, tad pasiruoškite pasukti galvas!

Apibendrinimas. Šis pabėgimo kambarys Vilniuje puikiai tinka nedidelėms kompanijoms (iki 6 žmonių) ir bus puikus jūsų šventės (gimtadienio, įmonės vakarėlio, bernvakario ar mergvakario) paįvairinimas. Kambaryje rasite įdomius galvosūkius, kurie reikalaus komandinio darbo.

Rezervuokite laiką:
+37062739146
Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta

Užkoduota nuotraukų galerija:

Lankėtės šiame kambaryje? Kokie jūsų įspūdžiai? Mums svarbi jūsų nuomonė!

Įrašo “Užkoduota – Pabėgimo Kambarys Vilniuje” komenatarų: 9

  1. Neįsivaizdavau, kad man tokie išbandymai patiks, bet labai patiko! Tikrai rekomanduoju visiems !!! Kai atėjome į kambarį galvojau, kad ta valanda per daug, bet tikrai teko pasukti galvelę :))

  2. Nerealiai praleista valanda! Reikėjo gerokai pasukti galvą, o kai kur buvo taip paprata, kad net nesupratom

  3. Kambaryje orginalūs galvosūkiai, nereikalaujantys ypatingų žinių iš konkrečių sričių. Užduočių daug – buvome keturiese ir visi turėjom darbo. Ištrūkom per 45minutes. Didžiausios klaidos buvo turbūt per gilus mąstymas, atsakymai buvo po nosimi 🙂 tikrai verta išbandyti, nesigailiu už tai mokėjusi pinigus 🙂

  4. Labai patiko! Super kambarys, įdomūs galvosūkiai, maloni atmosfera. Smagu lavinti savo loginį mąstymą įdomiais būdais 🙂 Tikrai rekomenduoju!:)

  5. Ar tinka čia būti 12 metu vaikams? Viename pabėgimo kambaryje buvome,patiko tad ieskome antro. Ar rekomenduotumete?

  6. Labai patiko! Buvome 5 žmonių kompanija, priėmė mus ir paaiškino taisykles tikrai gerai ir labai maloniai. Pats kambarys taip pat labai patiko. Nereikia visiškai jokių žinių, jei pasimetame ar nebežinome ką toliau daryti, galime drąsiai skambinti ir prašyti pagalbos iš darbuotojo. Ištrūkome per 42 minutes! Tikrai super kambarys tiek ,,naujokams“ tiek ir pažengusiems, yra ką veikti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *