Veiksmo Žaidimas – Paskutinė ekskursija

Rezervacija ir informacija+37062739146
AdresasLaisvės pr. 60, Vilnius (Spaudos Rūmai)
Kaina€120/komandai
Trukmė60 minučių
Dalyvių skaičius4-8 dalyviai (daugiausia 10 dalyvių, už kiekvieną papildomą +10€)
Salytės nuomaGimtadienio šventėms salytės nuoma €20/val.

„Labyrinthus“ ir „Mysteria“ veiksmo žaidimų kūrėjai pristato naują pramogą paaugliams – „Paskutinė ekskursija“. Šis veiksmo žaidimas puikiai tiks 13-17 metų paaugliams – gimtadienio šventei ar mokyklos ekskursijai.

Paskutinė ekskursija žaidimasAr jūs ir jūsų komanda pasiruošusi 60 minučių nusikelti į paslaptingą ir kupiną siaubo elementų veiksmo žaidimą, kuris primena siaubo filmą? Jus gąsdins profesionalūs aktoriai, kurie padės įsijausti į veiksmo žaidimo-performanso atmosferą. Žaidimo dalis esate jūs patys!

Nenorite, jog tai būtų paskutinė jūsų komandos ekskursija, kuri prasidėjo ganėtinai keistai? Atvykus apžiūrėti Spaudos rūmų pastato gidas liepė nieko neliesti ir jokiu būdu nieko nefotografuoti, bei uždraudė tarpusavyje kalbėtis. Tuomet teks pasistengti ir dirbti komandiškai, per 60 minučių jūsų tikslas ištrūkti iš šios ekskursijos, kurios baigtis dar neaiški!

Šis veiksmo žaidimas-performansas vyksta 900 kvadratinių metrų patalpose, kuriose jums ir jūsų komandai reikės kristi, šokti, lipti, orientuotis, gelbėti savo kailį ir draugus. Ir visa tai reikės padaryti kiek įmanoma greičiau!

Performansas paaugliams VilniujeŽaidimo scenarijus buvo apgalvotas iki pačių mažiausių smulkmenų, o profesionalūs aktoriai neleis atsipalaiduoti ir pamiršti ko čia susirinkote. Performansas neturi sudėtingų loginių, matematinių ar kitų užduočių, jis greitas ir dinamiškas bei emocingas. Žaidimas pritaikytas paaugliams ir moksleiviams.

Nerekomenduojame žaidime dalyvauti itin baikštiems ir jautriems dalyviams, tačiau, jeigu išdrįsite galime užtikrinti, jog vedėjai atsižvelgs į dalyvių amžių ir psichologinę būseną ir šis žaidimas bus įveikiamas kiekvienam 13-17 metų paaugliui!

Rezervuokite laiką:
Pasiteirauti
Užsklausa sėkmingai išsiųsta
+37062739146
„Paskutinės Ekskursijos“ galerija:

Lankėtės šiame kambaryje? Kokie jūsų įspūdžiai? Mums svarbi jūsų nuomonė!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *